Osiągnięcie celu poprzez catering dietetyczny
Bezpłatna dostawa
Dlaczego My?
Programy Dietetyczne
Kalkulator kaloryczności
Przykładowe menu
Atrakcyjne ceny
Promocje na pakiety dietetyczne
Kontakt do nas
Formularz zgłoszeniowy
Program lojalnościowy
Bon Podarunkowy DobraDieta

POSIŁKI DIETETYCZNE

CHCESZ SCHUDNĄĆ

lub zachować

DOBRĄ FORMĘ?

Wybierz dietę optymalną dla siebie!

Skorzystaj z kalkulatora

Dostarczymy Ci 5 zdrowych,
dobrze zbilansowanych
posiłków dietetycznych.

Zadzwoń już teraz!

787 224 334 22 298 55 75

Aktualności i artykuły

Ewa Piątkowska

Dobrą Dietę poleca Ewa "Tygrysica" Piątkowska - mistrzyni świata w boksie

Fani boksu zawodowego znają Ją jako dynamiczną, nieustraszoną zawodniczkę, zorientowani w tematyce tego sportu wiedzą, że jest pierwszą polską mistrzynią świata w boksie, walczącą również na galach Polsat Boxing Night, pasjonaci plotek i życia celebrytów wskażą Ją jako polską Halle Berry, natomiast osoby, które kiedykolwiek miały okazję z Nią współpracować stwierdzą, iż jest także przemiłą, profesjonalną i niezwykle taktowną osobą. Mowa o Ewie „Tygrysicy” Piątkowskiej, z którą od pewnego czasu mamy zaszczyt współpracować.

czytaj dalej ↩

2016-09-19

Nowa strona Dobrej Diety

Witamy na naszej unowocześnionej stronie internetowej

Jako młoda, nowoczesna i dynamiczna marka staramy się dopasowywać do zmieniających się na rynku trendów, sprostać oczekiwaniom Klientów, którzy w czasach obecnych chcą uzyskiwać skoncentrowane lecz rzetelne informacje na temat użytkowanych przez siebie produktów i usług. Pragną poznać firmę, która doskonale wie jak najlepiej „wycisnąć” wszystko co najlepsze ze swych wytworów. Dobra Dieta wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom uzyskiwania informacji i modernizuje swoją stronę internetową w sposób najefektywniej zapewniający dostęp do wiadomości o marce, przewyższając tym samym wielu konkurentów rynkowych. Co się zatem u nas zmieniło? Przekonaj się sam.

czytaj dalej ↩

2016-06-06

CATEROMARKET

Dobra Dieta na cateromarket.pl

Na rynku usług cateringowych, a zwłaszcza w grupie cateringów dietetycznych robi się coraz tłoczniej. Wzrost zainteresowania powoduje, iż powstaje wiele nowych firm o niemal bliźniaczym profilu działalności. Każda z nich zapewne stara się w pewien sposób wyróżnić, poszerzając swą ofertę o unikatowe rozwiązania. Jednak jak dotrzeć do najbardziej satysfakcjonujących nas produktów i jak w tak olbrzymim szumie komunikacyjnym odnaleźć interesującą nas markę? Odpowiedzą jest Cateromarket.pl – wyszukiwarka cateringów dietetycznych.

czytaj dalej ↩

2016-05-09

Blogerzy testują posiłki

Nasze posiłki dietetyczne testują blogerzy - poznaj ich opinię na nasz temat

Blogerzy i blogerki to w obecnych czasach już nie tylko autorzy własnych internetowych pamiętników, opowiadający o swojej codzienności nieco szerszej grupie odbiorców, niż wyłącznie ich najbliżsi. Dzisiejsi blogerzy to doskonali dziennikarze, pisarze, doradcy, testerzy oraz eksperci w swej dziedzinie, dzielący się interesującymi spostrzeżeniami nie tylko w jej zakresie. Nic zatem dziwnego, że blogi cieszą się ogromnym powodzeniem. Posiłki dietetyczne Dobrej Diety także zostały poddane testom blogerów, a nasze usługi opisane na ich stronach internetowych. Sprawdź jaką sformułowali opinię na temat marki.

czytaj dalej ↩

2016-04-16

Izabela Badurek

Zaufała nam Izabela Badurek - mistrzyni MMA

Mistrzyni Mieszanych Sztuk Walki, posiadaczka brązowego pasa w Judo i Kudo, mistrzyni Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu, medalistka Mistrzostw Polski w zapasach – to tylko kilka tytułów, które ma na swym koncie Izabela Badurek. Ta waleczna zawodniczka już od szóstego roku życia jest silnie związana ze sportem. Z dumą przyznajemy, że jakiś czas temu stała się również fanką naszych posiłków dietetycznych.


czytaj dalej ↩

2016-03-21


1 2 3 4 5 6
Dobra Dieta to młoda, nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się marka, zajmująca się komponowaniem jak najbardziej spersonalizowanych diet z dowozem pod wskazany adres. Każdego dnia wkładamy wiele serca w przygotowywanie naszych posiłków dietetycznych, wierząc, że sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie pięciu pełnowartościowych dań każdego dnia. Wybierając nasz catering dietetyczny nie tylko zyskujesz więcej wolnego czasu, lecz także masz pewność, że to co jesz mieści się w określonym przedziale kalorycznym, co znacznie pomaga w osiągnieciu wyznaczonego celu. Doskonale rozumiemy, że zmianie diety na zdrowszą często towarzyszy chęć zjedzenia czegoś słodkiego lub ciekawie doprawionego, dlatego też nasi kucharze we współpracy z dietetykiem dbają o regularne włączanie słodkich przekąsek do menu oraz o używanie wielu zróżnicowanych i aromatycznych przypraw, dodatkowo usprawniających trawienie. Nie czekaj zatem i zamów posiłki dietetyczne Dobrej Diety już dziś – skonsultuj się z naszym dietetykiem lub skorzystaj z naszego kalkulatora, by obliczyć kaloryczność swojego cateringu i ciesz się indywidualną dietą, stworzoną wyłącznie dla Ciebie!