Dieta Pudełkowa

Przykładowe posiłki

Zdrowa, wygodna, zapewniająca oszczędność czasu oraz niewymagająca liczenia kalorii, zawsze ze świeżych różnorodnych składników, jak najbardziej spersonalizowana – dieta pudełkowa.

Ostatnimi czasy słyszał o niej już niemal każdy, a to za sprawą jej wciąż rosnącej popularności. Inaczej zwana cateringiem dietetycznym, zdrowymi boxami czy lunchboxami. Czym właściwie jest i skąd wziął się jej fenomen?

Wypróbuj dietę pudełkową

Dieta pudełkowa funkcjonuje na rynku usług dietetycznych już od dość dawna. Początkowo boxy gościły wyłącznie w domach lub towarzyszyły w biurach tych niezwykle zamożnych i sławnych. Do korzystania z cateringów dietetycznych przyznaje się bowiem wielu celebrytów, również naszych polskich sław. Niemal wszyscy zgodnie deklarują, że to właśnie dzięki zdrowej i smacznej zawartości pudełek udało im się powrócić do formy lub ją utrzymać. Z czasem diety pudełkowej zapragnęli także ci mniej rozpoznawalni, a niezwykle zapracowani. Catering dietetyczny trafił zatem do biur, firm i przedsiębiorstw, gdzie wciąż cieszy się ogromnym powodzeniem. Nic w tym dziwnego, bowiem boxy zapewniają ogromną oszczędność czasu, a co ważniejsze dają pewność, że przyswojone zostały pełnowartościowe, odpowiednio zbilansowane posiłki oraz liczba kalorii, szczegółowo dopasowana do indywidualnego klienta.

Obecnie na dietę pudełkową może sobie pozwolić wielu z nas.

Z uwagi na rosnącą konkurencję ceny znacznie spadły od czasów użytkowania boxów wyłącznie przez zamożnych i celebrytów. Wystarczy zatem określić cel, do którego osiągnięcia wymagane jest zdrowe odżywanie i śmiało podejmować wyzwanie. Oczywiście catering dietetyczny nie jest przeznaczony wyłącznie dla osób chcących zgubić kilka lub kilkanaście kilogramów. Z diety pudełkowej korzystają także ci, którzy pragną zbudować masę mięśniową, dostosować dietę do stanu zdrowia lub zaleceń lekarza oraz po prostu chcący czuć się zdrowiej, lekko i w pełni sił.

Za sukcesem diety pudełkowej stoi sztab odpowiednio wykwalifikowanych ludzi, którzy wspólnie tworzą daną firmę cateringową.

Catering dietetyczny to przede wszystkim współpraca kucharza, dietetyka oraz dostawcy, którzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług i możliwie jak najbardziej spersonalizowaną ofertę. Dietetyk ustala kaloryczność diety pudełkowej oraz poznaje preferencje klienta. Kucharz odpowiedzialny jest za uzupełnienie boxów zarówno smaczną, jak i zdrową, pełną wartościowych składników zawartością – w diecie bowiem smak liczy się tak samo jak jej zdrowotność. Dostawca natomiast dopilnuje, aby pięć pełnowartościowych posiłków, które składają się na dietę pudełkową, na czas trafiło do odpowiedniego klienta.

Taki jest również nasz catering dietetyczny – zawsze na jak najwyższym poziomie.

Nie wierzysz? Przekonaj się sam, zamawiając dietę pudełkową Dobrej Diety. Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami i ciesz się wygodną, zdrową dietą przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


Złóż zamówienie Wypełnij Formularz Skontaktuj się z nami