DOŁĄCZ DO PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO DOBREJ DIETY

Bon Podarunkowy

Tegoroczna jesień to dla Dobrej Diety czas przemian i innowacji. Ostatnio już wprowadziliśmy do naszej stałej oferty Bon Podarunkowy, stanowiący doskonałą propozycję wyszukanego upominku, dziś przyszedł czas na prezentację kolejnej wyjątkowej nowości, która zapewne ucieszy naszych stałych Klientów – programu lojalnościowego. Na jakich zasadach funkcjonuje owa promocja i jakie korzyści kryją się za przystąpieniem do programu? Odpowiedź czeka w dalszej części artykułu.

Program lojalnościowy Dobrej Diety skierowany jest do Konsumentów, którzy pragnąc pozostać z naszą marką nieco dłużej, chcą cieszyć się nie tylko smacznymi, zbilansowanymi i zdrowymi posiłkami, lecz także indywidualnie naliczanymi rabatami, stanowiącymi swego rodzaju wyraz podziękowania za zaufanie, którym obdarzona została nasza firma. Jako wciąż młoda i dynamicznie rozwijająca się nowoczesna marka, doskonale rozumiemy bowiem, jak istotne jest docenianie wszystkich Klientów, pomagających nam przecież tworzyć Dobrą Dietę.

Wprowadzając w życie program lojalnościowy Dobrej Diety wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zadowolonych Konsumentów, którzy postanowili ponownie wybrać nasze usługi. W ramach programu czekają na Ciebie zatem stałe rabaty, które dodatkowo łączą się z naszą promocją „Razem taniej”. Pierwsza zniżka (2%) przysługuje już po 60 dniach otrzymywania cateringu dietetycznego i obowiązuje do momentu zakończenia dostaw lub osiągnięcia wyższego progu procentowego. 5% oraz 7% to kolejne upusty, oferowane najwytrwalszym Konsumentom, pozostającym z Dobrą Dietą kolejno 90, a następnie 120 dni. Kluczowe w tym przypadku jest zachowanie ciągłości zamówień, co zostało dokładnie opisane w regulaminie, z którym zdecydowanie powinien się zapoznać każdy zainteresowany przystąpieniem do programu lojalnościowego.

Nie czekaj i zostań stałym Klientem Dobrej Diety – oszczędzaj czas oraz wysiłek, niezbędne do przygotowywania 5 pełnowartościowych posiłków każdego dnia, a także pieniądze. Zaufaj nam - przekonaj się, że wyznaczony przez Ciebie cel jest możliwy do osiągnięcia.

2016-10-20