Czy zmieniając jeden nawyk można zostać milionerem?

(Historia z życia wzięta)

Tak, to brzmi niewiarygodnie i wydaje się że nie na temat, ale zanim dotrzesz do końca, zamiast wątpliwości będziesz mieć mocne przekonanie, że jest wszystko jest możliwe.


Wszystko zaczęło się 15 lat temu około 2000 r.


Sobotni wieczór, Nowy Jork - w małym pokoju siedzi samotna dziewczyna, zajada chrupki i popija Coca-Colę – ogląda w TV jakiś romantyczny film... I tak wygląda każdy jej weekend od kilku lat.

Nie ma chłopaka, jest za gruba, niemodnie ubrana, nietowarzyska i ma za sobą niejedno rozczarowanie. Ta sytuacja mogłoby się powtarzać przez wiele kolejnych lat gdyby nie jeden drobiazg.


Przerwa reklamowa w trakcie filmu!


... po powrocie z kuchni dziewczyna trafia na fragment reklamy, który odmieni całe jej życie.

Z zamkniętej w sobie, coraz smutniejszej dziewczyny jedno zdanie uczyniło radosną, pewną siebie, zgrabną i szczęśliwą matkę trójki dzieci. Kobietę dysponującą majątkiem wartym 24 mln dolarów, której poradniki nie znikają z rankingu TOP 20 i są wzorcem dla innych kobiet.

Od jednego spotu reklamowego w ciągu zaledwie 2 lat przeszła kompletną metamorfozę, dającą jej podstawy do zbudowania szczęśliwego życia osobistego i majątku.


Co takiego było w tej reklamie?


Otóż spotkały się dwie rzeczy : właściwe słowo i właściwa osoba, która była gotowa je przyjąć.

Reklama brzmiała mniej więcej tak

… jeśli chcesz zmienić swoje życie zamień jeden zły nawyk na jeden dobry nawyk. I zrób to TERAZ !!!!

Dziewczyna doznała olśnienia, w jednym momencie dostrzegła swoje błędy, zauważyła możliwość przerwania złej passy i rozpoczęła marsz ku całkowitej przemianie. Chrupki i Coca-Cola natychmiast wylądowały w koszu a na stole znalazła się butelka z wodą. Po kilku latach grubas zamienił się w zgrabną dziewczynę, a smutas w pewną siebie i tryskającą energią kobietę sukcesu.


Pierwszym krokiem było wyrzucenie chrupek !!!


Potem po kolei usuwała każdy zły nawyk i zastępowała go dobrym, aż sama zmiana nawyków stała się nawykiem. Nie trzeba było wiele czasu, aby zmieniło się wszystko. Dziś radzi innym, jak dokonać przemiany, a jej książki czyta 50 milionów kobiet na całym świecie.


Co to oznacza dla Ciebie ?


Po pierwsze, żeby być gotowym i otwartym na przyjęcie rad, niczym kobieta w rekalmie, musisz chcieć zmienić swoje życie, być niezadowolonym z obecnego stanu – im bardziej, tym lepiej!

Po drugie, musisz umieć dostrzec złe nawyki we własnym życiu i odkryć, czym je zastąpić.

Po trzecie, zmieniaj tylko jedną rzecz na raz.
TYLKO JEDNĄ.
Nie zmieniaj innych rzeczy zanim ta pierwsza nie stanie się nawykiem.

Po czwarte, działanie rozpocznij TERAZ. Nie jutro, nie za 5 minut – tylko TERAZ! Za 5 minut może być już za późno, ponieważ Twój umysł zajmą inne ciekawe myśli, np. jutrzejsza pogoda.

Od czego więc zacząć?


Wybierz jedną zmianę z listy poniżej:


1) Zdrowo się odżywiaj - wybieraj odpowiednie posiłki dietetyczne.

2) Uprawiaj sport - zaplanuj codzienną aktywność fizyczną.

3) Zdobywaj wiedzę w dziedzinie, która jest bliska Twoim zainteresowaniom a być może stanie się źródłem pokaźnych dochodów.

4) Zmień towarzystwo na inspirujące - takie, przy którym możesz wzrastać.


Na tym portalu zajmujemy się opracowaniem i dostarczaniem posiłków dietetycznych, więc jeśli wybrałeś zmianę nr. 1 czytaj dalej.


Dlaczego zacząć od diety?

Ponieważ codziennie musisz jeść przynajmniej 3 razy. I nie może to zależeć od Twoich chęci czy wolnego czasu. Skoro więc musisz jeść, to jedz zdrowo i w przemyślany sposób.

To, co powinieneś zjeść zależy od tego, czego potrzebuje Twój organizm - on zaś potrzebuje różnorodnych składników dla różnych typów budowy, masy ciała, poziomu aktywności fizycznej i pory roku.

Dieta powinna być urozmaicona, tak aby dostarczyć organizmowi niezbędnych składników mineralnych i witamin. Musi odznaczać się odpowiednią kalorycznością, abyś nie tył, kiedy akurat chcesz chudnąć lub żebyś miał dość energii podczas uprawiania sportu. Trzeba również robić wszystko, aby nie dopuścić do efektu jojo.

Posiłki powinny być regularne i konsumowane o stałych porach.


Dobra dieta musi stać się dobrym nawykiem!


Rozejrzyj się po naszej stronie...

Mamy przygotowane zestawy dla sportowców, osób odchudzających się, wegetarian i dla tych, którzy po prostu chcieliby się zdrowo odżywiać.

Ceny pełnych zestawów, a więc 5 posiłków dziennie, rozpoczynają się już od 35 zł. To naprawdę niewiele!
Hermetycznie zamknięte pojemniki zapewniają sterylne i czyste środowisko dla śniadania, obiadu i kolacji podczas transportu oraz przechowywania.


Zestawy dostarczamy za darmo na terenie całej Warszawy i okolic.


Zdecydowałeś się? To świetnie!


Złóż Zamówienie Formularz Kontaktowy


Nie wahaj się zadzwonić, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub konsultacji z dietetykiem.

787-224-334

My także możemy potrzebować Twojej pomocy dla wyjaśnienia różnych szczegółów związanych z zamówieniem lub adresem dostawy - dlatego nie zapomnij podać nam również kontakt do siebie.

Życzymy udanej przemiany i sukcesów!